Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Hizmetleri

Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Hizmetleri

SGK MEVZUATI

Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatı, hızla gelişen ekonomik ve sosyal düzene aynı hızla gelişerek karşılık vermektedir. Bu hızlı değişim şirketlerin değişime aynı hızda reaksiyon göstermesine zorlamaktadır. Güncel SGK mevzuatı doğru yorumlandığında işveren için çok çeşitli imkanlar sağlamasına karşın yanlış yorumlanan mevzuat işveren için ciddi maliyetlere yol açabilmektedir. Bu noktada Vizyon Grup mevzuatın değişimine bizzat tanık olmasının da verdiği deneyim ile çalıştığı şirketlere yetkin bir danışmanlık hizmeti vermektedir.

İŞ HUKUKU MEVZUATI

İş Hukuku, sektörlerin hızla gelişmesiyle paralel olarak artan işçi sayısının beraberinde işverenin haklarını doğrudan belirlediğinden oldukça önem arz etmektedir. Vizyon Grup olarak İş Hukuku’nda yetkin ekibimiz ile; yıllık ücretli izin takibinden iş sözleşmelerinin yapılmasına, personel ücret politikalarından sendikalara kadar uzanan geniş bir bilgi yelpazesi ile şirketlerimize hizmet vermekteyiz.

TEŞVİK İŞLEMLERİ VE TAKİP SÜRECİ

Hızlı bir büyüme trendi yakalamış olan ülkemiz ekonomisini daha canlı ve dinamik tutmak için günden güne piyasayı olumlu etkileyen birçok teşvik çıkmaktadır. Bu teşvikler bir kereye mahsus olabildiği gibi birçoğu sürdürülebilir modelde olmaktadır. Çalıştığımız her şirketin özelinde faydalanabileceği teşviklerin tespiti ve takibi süreçlerinde Vizyon Grup olarak çalıştığımız şirketlerimize yetkin bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz.